Gerilim Filmleri İzle ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Jurassic Park 3 İzle
Tüm Bilgiler
Jurassic Park 3 İzle Bilim Kurgu Filmleri İzle, Gerilim Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"Jurassic Park 3 İzle", 2001 yılında vizyona giren "Jurassic Park" film serisinin üçüncü bölümüdür. Yönetmenliğini Joe Johnston'ın üstlendiği film, yeni bir dizi karakteri ve onların aynı dinozor istilasına uğramış ada olan Isla Sorna'daki tehlikeli yolculuklarını konu alıyor. "Kayıp Dünya: Jurassic Park."Konu, Paul ve Amanda Kirby tarafından yaklaşıldığında dinozorların dünyasına geri dönen Sam Neill tarafından canlandırılan Dr. Alan Grant'in etrafında dönüyor. Kirby'ler, Grant'in kendilerine Isla Sorna'da havadan bir tur vermesini isteyen zengin heyecan arayanlar olduklarını iddia ediyor. Kendi paleontolojik araştırmasını finanse etmek için çaresiz kalan Grant, onlara eşlik etmeyi kabul eder.Jurassic Park 3 Türkçe Dublaj İzleJurassic Park 3 Türkçe Dublaj İzle - Ancak Grant kısa süre sonra Kirby'lerin gerçek amacının bir deniz paraşütü kazasından sonra adada mahsur kalan kayıp oğulları Eric'i bulmak olduğunu keşfeder. Grup Isla Sorna'ya vardığında, adanın tahmin ettiklerinden daha tehlikeli olduğunu ve çok sayıda dinozor türünün serbestçe dolaştığını hemen anlarlar.Dinozorlar tarafından sürekli takip edilen ve ayrılan Grant ve diğerleri, hain ormanda yol almalı ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmalıdır. Yol boyunca, kalıcı bir tehdit haline gelen zorlu Spinosaurus da dahil olmak üzere çeşitli dinozor türleri ile karşılaşırlar.Eric'in kaderini ortaya çıkarıp bir kaçış yolu ararken Grant, Kirby'lerin niyetleri konusunda tamamen dürüst olmadıklarını fark eder. Aslında boşanmış bir çifttirler ve adaya olan girişimlerinde açgözlülük ve ilişkilerini kurtarma arzusu güdülmüştür."Jurassic Park 3 İzle", heyecan verici aksiyon sekansları, dinozorlarla gerilimli karşılaşmalar sunar ve yakın bir tehlikeyle karşı karşıya kalan insan karakterlerinin direncini ve yaratıcılığını keşfeder. Dinozorların hayranlık uyandıran ve ürkütücü dünyasını sergilerken, doğayı kurcalamanın ahlaki ikilemlerini ve sonuçlarını keşfetmeye devam ediyor.
 • 2001
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.9
 • 917
 • 0
Jurassic Park 2 İzle
Tüm Bilgiler
Jurassic Park 2 İzle Bilim Kurgu Filmleri İzle, Gerilim Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
Jurassic Park 2 İzle - 1997 yılında vizyona giren ve yine Steven Spielberg tarafından yönetilen film, ilk filmdeki olayların birkaç yıl sonrasında geçiyor.Jurassic Park Kayıp Dünya izle, Jurassic Park'ın orijinal yaratıcısı John Hammond tarafından çağrılan Jeff Goldblum'un canlandırdığı Dr. Ian Malcolm'u takip ediyor. Hammond, Malcolm'a dinozorların Isla Nublar'a nakledilmeden önce yetiştirilip büyütüldüğü ikinci bir ada olan Isla Sorna'nın (B Bölgesi olarak da bilinir) olduğunu bildirir.Jurassic Park Kayıp Dünya İzleJurassic Park Kayıp Dünya İzle - Hammond, InGen adlı rakip bir şirketin Isla Sorna'daki dinozorları yakalayıp yeni bir tema parkı için anakaraya getirerek sömürmeyi planladığını ortaya koyuyor. Hammond, dinozorların varlığını belgelemenin ve onları sömürüden korumanın gerekli olduğuna inanıyor. Malcolm'dan dinozorları belgelemek ve InGen'in planlarını engellemek için bir paleontolog olan Dr. Sarah Harding'in de dahil olduğu bir uzmanlar ekibine katılmasını ister.Malcolm isteksizce kabul eder ve ekiple birlikte Isla Sorna'ya gider. Ancak kısa süre sonra adada sadece kendilerinin olmadığını keşfederler. Roland Tembo liderliğindeki bir grup InGen paralı askeri, spor ve kâr için dinozorları avlıyor. InGen'in avcıları ve ölümcül yırtıcıları onlara ulaşmadan dinozorları belgelemeye, tehlikeli yaratıklardan kaçmaya ve adadan kaçmaya çalışan ekibin görevi, zamana karşı bir yarışa dönüşüyor."Jurassic Park 2 İzle"; ahlak, açgözlülük ve doğayla oynamanın sonuçlarını araştırırken aksiyon, macera ve gerilimi birleştiriyor. Film, heyecan verici dinozor karşılaşmalarını sergiliyor ve tarih öncesi yaratıkların hayranlık uyandıran ve ürkütücü güzelliğini yakalıyor.
 • 1997
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 929
 • 0
Jurassic Park 1 İzle
Tüm Bilgiler
Jurassic Park 1 İzle Bilim Kurgu Filmleri İzle, Gerilim Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"Jurassic Park 1 İzle", Steven Spielberg tarafından yönetilen, 1993 yılında vizyona giren bir bilim kurgu macera filmidir. Michael Crichton'un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Jurassic Park izle, John Hammond adlı zengin bir girişimcinin genetik olarak klonlanmış dinozorlarla dolu bir tema parkı yarattığı Isla Nublar adlı uzak bir adada geçiyor.Olay örgüsü, Jurassic Park'ı halka açılmadan önce onaylarını vermek üzere ziyarete davet edilen bir grup karakter etrafında dönüyor. Grup, bir paleontolog olan Dr. Alan Grant; Bir paleobotanist olan Dr. Ellie Sattler; Bir matematikçi olan Dr. Ian Malcolm; parkın yaratıcısı John Hammond; ve Hammond'un torunları Lex ve Tim.Jurassic Park İzleJurassic Park İzle - Ziyaretçiler vardıklarında, parkın harikaları ve yaşayan dinozorları karşısında ilk başta hayrete düşüyorlar. Ancak bir dizi aksilik ve güvenlik arızası meydana geldiğinde heyecanları dehşete dönüşür ve dinozorların barınaklarından kaçıp adayı kasıp kavurmasına yol açar.Kaos devam ederken, grup kendilerini parkın sık ormanlarında gezinerek ve ölümcül avcılardan kaçarak hayatta kalmak için çaresiz bir mücadelenin içinde bulur. Dinozorları zekice alt etmek ve soyları tükenmeden önce adadan kaçmanın bir yolunu bulmak için birlikte çalışmalılar.Film, doğayı kurcalamanın etik sonuçlarını ve kontrolsüz bilimsel hırsın tehlikelerini keşfederek, heyecan verici aksiyon sekanslarını hayranlık ve merak anlarıyla birleştiriyor. "Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj İzle", çığır açan görsel efektleriyle övüldü ve izleyicileri bugüne kadar büyülemeye devam eden başarılı bir seri ortaya çıkararak kültürel bir fenomen haline geldi.
 • 1993
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.1
 • 1.025
 • 0
Annabelle 2 İzle
Tüm Bilgiler
Annabelle 2 İzle Gerilim Filmleri İzle, Gizem Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
İlk filmdeki olayların öncesini anlatan "Annabelle 2 İzle", unutulmaz oyuncak bebeğin kökenlerini araştırıyor. Hikaye birkaç yıl önce geçiyor ve Samuel Mullins adlı bir oyuncak bebek yapımcısı ile eşi Esther'i konu alıyor. Yetimhane kapanınca evlerini bir grup öksüz kıza ve bir rahibeye açarlar. Başlangıçta kızlar teselliyi oyuncak bebekçinin evinde bulurlar ama mutlulukları kısa sürer. Kızlar, Samuel tarafından yaratılan bir oyuncak bebeğin içinde gizlenen kötü niyetli ruhu farkında olmadan uyandırırlar. Varlık güçlendikçe, bir zamanlar masum olan oyuncak bebek Annabelle 2 Türkçe dublaj izle , kötülük için bir kanal haline gelir. Kızlar, oyuncak bebek yapımcısı ve karısıyla birlikte kendilerini korkunç doğaüstü güçlerin hedefi olarak bulurlar ve bu da amansız karanlık varlığa karşı sinir bozucu bir savaşa yol açar. 
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 1.054
 • 0
Annabelle 1 İzle
Tüm Bilgiler
Annabelle 1 İzle Gerilim Filmleri İzle, Gizem Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
1960'larda geçen "Annabelle 1 İzle", daha sonra Ed ve Lorraine Warren tarafından yürütülen paranormal araştırmaların bir parçası haline gelen ele geçirilmiş bebeğin tüyler ürpertici başlangıç ​​hikayesini anlatıyor. Film, ilk çocuklarını bekleyen genç bir çift olan Mia ve John'u konu alıyor. John, Mia'ya koleksiyonuna eklemesi için Annabelle adında güzel bir eski model oyuncak bebek hediye eder.Annabelle İzle Annabelle İzle - Ancak, evleri kötü niyetli bir varlık yaratan şeytani bir tarikatın üyeleri tarafından işgal edildiğinde hayatları korkunç bir hal alır. Bebek, Mia ve John'u korkutan bu şeytani varlık için bir kanal haline gelir. Çift, ünlü iblis bilimci Warren'lardan yardım isterken, artan paranormal olaylarla ve hayatlarını ve ruhlarını korumak için çaresiz bir savaşla karşı karşıya kalırlar.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.4
 • 1.064
 • 0
13. Cuma 2009 İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma 2009 İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma 2009 İzle" adlı 2009 filmi, Marcus Nispel tarafından yönetilen "13. Cuma" serisinin yeniden uyarlamasıdır. Yeni bir hikaye yaratmak için orijinal film serisinden öğeleri birleştirir.Arsa, Crystal Lake'te bir hafta sonu geçirmeye karar veren bir grup genç yetişkini takip ediyor. Film, orijinal filmdeki olayları kısaca yeniden anlatan ve Jason Voorhees'in arka planını oluşturan bir girişle başlıyor. Daha sonra, bir grup arkadaşın gizli bir marihuana mahsulü aramak için Crystal Lake yakınlarındaki bir kulübeye geldiği günümüze geçer.Onlardan habersiz, deforme olmuş ve maskeli katil Jason Voorhees, Crystal Lake'i çevreleyen ormanda yaşamaktadır. Arkadaş grubu bölgeyi keşfederken yanlışlıkla Jason'ın bölgesine rastlar ve onu rahatsız ederler. Jason, özel palasını ve diğer ölümcül silahlarını kullanarak onları birer birer avlamaya başlar.Grup arasında kayıp kız kardeşi Whitney'i arayan Clay Miller da var. Jenna adında yerel bir kızla yolları kesişir ve birlikte hayatta kalmaya ve Whitney'i kurtarmaya kararlı ana kahramanlar olurlar.Ölü sayısı arttıkça ve hayatta kalanlar Jason'ı alt etmeye çalışırken, onun arka planı ve Crystal Lake'in çarpık tarihi hakkında daha fazla şey ortaya çıkarırlar. Jason'ın trajik çocukluğunu ve rezil hokey maskesiyle olan bağlantısını öğrenirler. Film ayrıca Voorhees ailesinin mitolojisini ve Jason'ın şiddet eğilimlerinin ardındaki nedenleri de araştırıyor.Clay ve Jenna, heyecan verici bir final karşılaşmasında terk edilmiş bir kamp alanında Jason'la yüzleşir. Bir an için üstünlük sağlamayı başarırlar, ancak sonunda durdurulamaz gibi görünen katil tarafından alt edilirler. Ancak beklenmedik bir intikam anında Whitney, Jason'ın dikkatini Clay'in ölümcül bir darbe indirmesine ve görünüşe göre tehdidi sona erdirmesine yetecek kadar oyalar.Film, Jason'ın hala hayatta olabileceğini ve şiddet döngüsünün gelecekte devam edebileceğini ima ederek bir belirsizlik duygusuyla sona eriyor ve potansiyel devam filmlerine yer bırakıyor.2009 "Friday the 13th" yeniden başlatması, orijinal serinin slasher öğelerini ve ikonik görüntülerini korurken, serideki birden fazla filmden öğeleri tutarlı bir anlatıya dahil ederek hikayeye yeni bir bakış açısı getiriyor.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.742
 • 784
 • 0
13. Cuma 4. Bölüm İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma 4. Bölüm İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma 4. Bölüm İzle", 1984 yapımı bir slasher filmi ve "13. Cuma" serisinin dördüncü taksitidir. Adına rağmen serinin son filmi değildi. Film, "13. Cuma 3. Bölüm"deki olayların sonrasını konu alıyor ve Jason Voorhees ile onun kanlı saldırısının öyküsünü sürdürüyor.13. Cuma 4. Bölüm Türkçe dublaj izle, bir önceki filmdeki olaylardan hemen sonra başlıyor. Öldüğü tahmin edilen Jason morga kaldırılır ama mucizevi bir şekilde hayata döner ve kaçar. Öldürme çılgınlığına devam etmek için Crystal Lake'e geri döner.13. Cuma Son Bölüm İzle13. Cuma Son Bölüm İzle - Hikaye, bir hafta sonu kaçamağı için Crystal Lake yakınlarında bir ev kiralayan bir grup arkadaşın etrafında dönüyor. Bir anne ve iki çocuğu Tommy ve Trish'ten oluşan komşu Jarvis ailesi de yakınlarda yaşıyor. Arkadaş grubu yerleşip eğlence dolu bir hafta sonu için hazırlanırken, Jason amansız yeni kurbanlar arayışına başlar.Film, öncekilere kıyasla daha yüksek bir ceset sayısı ve hatta daha fazla grafik ve yaratıcı öldürme sergiliyor. Jason, kurbanlarını ürkütücü şekillerde öldürmek için ticari marka palası da dahil olmak üzere çeşitli silahlar kullanır. Hayatta kalanlar tehlikenin farkına vardıkça ve durdurulamaz gibi görünen katile karşı savaşmaya çalıştıkça gerilim artıyor.Genç bir korku meraklısı olan Tommy Jarvis, hikayede kilit bir figür haline gelir. Jason'ı yenmek için bir plan geliştirir ve korku filmleri konusundaki bilgisini kullanarak onu alt etmeye çalışır. Tommy'nin becerikliliği ve kararlılığı olay örgüsüne yeni bir dinamik katıyor.Son karşılaşmada Tommy, Jason'ı geçici olarak etkisiz hale getirmeyi başarır ve hayatta kalanlara karşılık verme şansı verir. Dramatik bir zirveyle sonuçlanan üzücü bir savaş başlar. Sonunda, Tommy üstünlüğü ele geçirir ve Jason'a ölümcül bir darbe indirerek görünüşe göre onun terör saltanatını sona erdirir.Ancak film bir sürprizle biter. Bir anlık gerilimde, olaylardan travma geçiren Tommy, Jason'ın palasını alır ve cansız gibi görünen vücuduna şiddetle saldırır. Film, şiddet döngüsünün gerçekten sona ermemiş olabileceğini öne süren, Tommy'nin ürkütücü bir çekimiyle sona eriyor."Friday the 13th: The Final Chapter" başlığına rağmen, seri ikonik katil Jason Voorhees'in kalıcı popülaritesini keşfetmeye devam ederken, birkaç devam filmi daha izledi.
 • 1984
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.106
 • 503
 • 0
13. Cuma 3. Bölüm İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma 3. Bölüm İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma 3. Bölüm İzle", 1982 yapımı bir slasher filmi ve "Friday the 13th" serisinin üçüncü taksitidir. Ölümcül saldırısına devam eden Jason Voorhees'in hikayesine devam ediyor.13. Cuma 3. Bölüm Türkçe dublaj izle, ikinci filmdeki olayların hemen ardından başlıyor. Packanack Lodge'daki olaylardan sağ kurtulan Jason, yeni giysiler ve serinin geri kalanı için ikonik görünümü haline gelen özel bir hokey maskesi almak için yakındaki bir mağazaya gider. Daha sonra Crystal Lake'e gider ve öldürme çılgınlığına devam eder.Hikaye, bir hafta sonu kaçamağı için Crystal Lake yakınlarında bir kulübe kiralayan yeni bir grup genç arkadaşın etrafında dönüyor. Tatillerinin tadını çıkarırken, pusuda bekleyen tehlikenin farkında olmayan Jason, palasını ve diğer acımasız yöntemleri kullanarak onları sistematik olarak hedef alıp öldürmeye başlar. Acımasız takibi ve korkunç cinayetleri, bir gerilim ve terör atmosferi yaratır.Karakterlerden biri olan Chris, Jason'la travmatik bir geçmiş karşılaşma yaşar ve bu, onun öfkesinin ana hedefi haline geldiğinde yeniden su yüzüne çıkar. Ceset sayısı arttıkça, hayatta kalanlar amansız katile karşı savaşmak için bir araya gelir. Onu alt etmeye ve kendilerini savunmanın yollarını bulmaya çalışırlar, ancak Jason zorlu ve görünüşte yok edilemez bir güç olduğunu kanıtlar.Zirveye ulaşan bir son hesaplaşmada Chris, Jason'la karşı karşıya gelir ve onu geçici olarak etkisiz hale getirmeyi başarır. Ancak, sonunda onu yenmiş gibi göründüğü anda, beklenmedik bir değişiklik olur. Film, Jason'ın hala hayatta ve terör saltanatını sürdürmeye hazır olabileceğini öne süren bir korkuyla sona erer."Friday the 13th Part 3", seride Jason'ın o zamandan beri serinin ikonik bir sembolü haline gelen ikonik hokey maskesini taktığı ilk film olmasıyla dikkat çekiyor. Gerilim dolu sekanslar, kanlı ölümler ve özünde amansız bir katil ile önceki filmlerde kurulan slasher formülünü takip ediyor.
 • 1982
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.873
 • 553
 • 0
13. Cuma 2. Bölüm İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma 2. Bölüm İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma 2. Bölüm İzle", 1981 yapımı bir slasher filmi ve orijinal "Friday the 13th" filminin devamı niteliğindedir. Bu taksitte ana düşman olarak ortaya çıkan Jason Voorhees'in hikayesine devam ediyor.Film, ilk filmdeki olaylardan beş yıl sonra geçiyor. Çocukluğunu boğularak ve annesinin ölümüne tanık olarak atlatan Jason artık bir yetişkin ve Crystal Lake Kampı yakınlarındaki ormanda yaşıyor. Hikaye, aynı gölde bulunan Packanack Lodge adlı yakınlardaki bir kamp alanına gelen yeni bir grup genç danışmana odaklanıyor.Danışmanlar yaz etkinliklerine yerleşip hazırlanırken bir dizi cinayet işlenmeye başlar. Annesinin ölümünün intikamını almak isteyen ve kanlı çılgınlığına devam eden tek sorumlunun Jason olduğu anlaşılır. Daha sonraki filmlerde görülen ikonik hokey maskesi yerine kafasına çuval bezi takıyor.Film, danışmanların çeşitli ürkütücü şekillerde tek tek takip edilip öldürüldüğü tipik slasher formülünü takip ediyor. Hayatta kalanlar katilin kimliğini ortaya çıkarmaya ve hayatları için savaşmaya çalışırken gerilim ve gerilim dolu anlar yaşanıyor. Nihayetinde, kalan son danışman Ginny ve Jason arasında yaşadığı yıkık dökük kulübede son bir hesaplaşma gerçekleşir.Ginny, annesinin kimliğine bürünerek geçici olarak Jason'ı alt etmeyi başarır, ancak Jason hızla iyileşir ve ona saldırır. Ancak, tüm umutlar kaybolmuş gibi göründüğü anda, öldüğü varsayılan başka bir danışman olan Paul yeniden ortaya çıkar ve Jason'a bir pala ile vurur. Ginny'nin hastaneye kaldırılmasıyla film belirsiz bir şekilde sona erer ve Jason'ın kaderi belirsiz kalır."Friday the 13th Part 2", Jason Voorhees'in serinin sonraki filmlerinde ikonik ve durdurulamaz bir katil olmasına zemin hazırlıyor.
 • 1981
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.153
 • 678
 • 0
13. Cuma İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma İzle", 1980 ve 2009 yılları arasında vizyona giren birçok filmi içeren popüler bir korku filmi serisidir. Seri, çocukluğunda boğularak ölmesinin intikamını almak için Camp Crystal Lake'e musallat olan maskeli bir seri katil olan kurgusal karakter Jason Voorhees'in etrafında döner.1980'de vizyona giren orijinal "Friday the 13th" filmi, Camp Crystal Lake'i yeniden açılmaya hazırlamak için gelen bir grup genç danışmanın etrafında dönüyor. Kamp, bir dizi gizemli cinayet nedeniyle yıllardır kapalıydı. Danışmanlar kamp alanlarında çalışırken, bilinmeyen bir saldırgan tarafından yavaş yavaş teker teker seçilirler. Daha sonra Jason'ın annesi olduğu ortaya çıkan katil, Bayan Voorhees, oğlunun yıllar önce kampta kazara boğulmasının intikamını almak istiyor. Hayatta kalan son kişi Alice, Bayan Voorhees'i yenip kaçmayı başarır.13. Cuma Filmi İzle13. Cuma filmi izle, sonraki filmlerde, Jason Voorhees'in kendisi ana düşman olur. Hokey maskesi takan ve pala kullanan hantal, deforme olmuş bir figür olarak tasvir edilmiştir. Dizi ilerledikçe Jason, korku türünde franchise ile eşanlamlı ikonik bir figür haline gelir.Devam filmleri tipik olarak benzer bir formülü takip eder, genç insan grupları kendilerini Crystal Lake yakınlarındaki çeşitli yerlerde veya diğer benzer ortamlarda bulur. Durdurulamaz görünen ve görünüşe göre herhangi bir yenilgiden kendini diriltebilen Jason tarafından yakalanır ve öldürülürler. Filmler genellikle gerilim, grafik şiddet ve ara sıra kara mizah unsurları içerir.Franchise, ikonik katil Jason Voorhees'in temel unsurlarını korurken, her biri formülde kendi varyasyonlarını sunan çok sayıda devam filmi, geçiş ve yeniden başlatma üretti.
 • 1980
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.388
 • 611
 • 0
Zor Ölüm 4 İzle
Tüm Bilgiler
Zor Ölüm 4 İzle Aksiyon Filmleri İzle, Gerilim Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
Zor Ölüm 4 İzle (Die Hard 4 İzle) - Artık siber terörizm çağında yaşlanan bir dedektif olan John McClane, kendisini Thomas Gabriel adlı parlak bir bilgisayar korsanının hedefi arasında bulur. Gabriel'in kötü niyeti, ülkenin bilgisayar altyapısını bozmak ve ülkeyi kaosa sürüklemektir. Saldırı başladığında McClane, Gabriel'i durdurmanın anahtarı olabilecek Matt Farrell adlı genç bir bilgisayar korsanını korumakla görevlendirilir. McClane ve Farrell, karşı karşıya kaldıkları olasılıklarla ve teknolojik olarak gelişmiş bir düşmanla karşı karşıyayken, Gabriel'in planlarını bozmak için sokak zekalarına ve alışılmadık yöntemlerine güvenmek zorundadır. McClane'in amansız kararlılığı ve geri adım atma konusundaki isteksizliği, ailesini korumak ve Gabriel'in terör saltanatını durdurmak için savaşırken patlayıcı çatışmalara ve yoğun eylemlere yol açar.Filmin Serileri: Zor Ölüm - Zor Ölüm 2 - Zor Ölüm 3 - Zor Ölüm 4 ve Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün
 • 2007
 • ABD,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 948
 • 0
Zor Ölüm 3 İzle
Tüm Bilgiler
Zor Ölüm 3 İzle Aksiyon Filmleri İzle, Gerilim Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
Zor Ölüm 3 İzle (Die Hard 3 İzle) - John McClane, Simon adlı bir terörist New York'ta bir dizi ölümcül oyunla onu hedef aldığında tekrar harekete geçer. Simon, McClane'den bombaların şehrin her yerinde patlamasını önlemek için bir dizi bulmacayı ve görevi tamamlamasını ister. İsteksiz bir dükkan sahibi olan Zeus Carver ile takım olmaya zorlanan McClane, Simon'ın bilmecelerini çözmek ve patlamaları durdurmak için zamana karşı bir yarışa girişir. McClane ve Zeus, Simon tarafından belirlenen tehlikeli görevlerde ilerlerken, Federal Rezerv'den çalınan altını içeren daha büyük bir komployu ortaya çıkarırlar. McClane, şehri ve sakinlerini kurtarmak için her şeyi riske atarak son bir hesaplaşmada Simon'la yüzleşirken becerikliliği ve uzmanlığı bir kez daha sınanır.Filmin Serileri: Zor Ölüm - Zor Ölüm 2 - Zor Ölüm 3 - Zor Ölüm 4 ve Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün
 • 1995
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 928
 • 0
Zor Ölüm 2 İzle
Tüm Bilgiler
Zor Ölüm 2 İzle Aksiyon Filmleri İzle, Gerilim Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
Zor Ölüm 2 İzle (Die Hard 2 İzle) - Nakatomi Plaza olayından iki yıl sonra, John McClane artık Washington, DC'deki Dulles Uluslararası Havaalanında bir dedektiftir. uçaklar ve yolcular. Karısının uçağının inmesini bekleyen McClane, yetkililerin kandırıldığını anlar ve meseleyi kendi eline alır. McClane, karısını ve kaçırılan uçaklardaki diğer masum hayatları kurtarmak için zamana karşı çalışırken, ağır silahlı teröristlerle karşılaşarak havaalanının kısıtlı alanlarında gezinmelidir. Havaalanı görevlisi Marvin ve kaçak bir pilotun yardımıyla McClane, teröristlerle savaşır ve gökyüzünde feci bir felaketi önlemek için savaşır.Filmin Serileri: Zor Ölüm - Zor Ölüm 2 - Zor Ölüm 3 - Zor Ölüm 4 ve Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün
 • 1990
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 891
 • 0
Zor Ölüm İzle
Tüm Bilgiler
Zor Ölüm İzle Aksiyon Filmleri İzle, Gerilim Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
Zor Ölüm İzle - Zor Ölüm 1 izle, Zor Ölüm full izle, Zor Ölüm Türkçe dublaj izle ve Zor Ölüm Türkçe altyazılı izle için şimdi hdizlefilmleri.com sitesini inceleyebilirsiniz.New York City polis dedektifi John McClane, Noel'i bir Noel partisine ev sahipliği yapan Nakatomi Plaza'daki iş yerinde görüşmediği karısı Holly ile geçirmek için Los Angeles'a gelir. Ancak, Hans Gruber liderliğindeki bir grup son derece organize terörist binanın kontrolünü ele geçirdiğinde şenlikler kesintiye uğrar. McClane yakalanmaktan kurtulmayı başarır ve karısı da dahil olmak üzere rehineler için tek umut olur. Zekası, kararlılığı ve becerikliliğiyle donanmış olan McClane, bir polis memuru olarak becerilerini kullanarak teröristlere karşı bir kedi-fare savaşına giriyor ve onları birer birer alt edip ortadan kaldırıyor. Kurnazlık ve katıksız irade gücü sayesinde McClane, rehineleri kurtarmak ve suçluları adalete teslim etmek için savaşır.Filmin Serileri: Zor Ölüm - Zor Ölüm 2 - Zor Ölüm 3 - Zor Ölüm 4 ve Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün
 • 1988
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 955
 • 0
Gerilim filmleri izle, şüphe, gerilim ve heyecan yaratmak için tasarlanmış gerilim korku filmleri izle demektir. Gerilim filmleri tipik olarak, genellikle suç, gizem veya tehlikeli durumları içeren tehlikeli veya merak uyandıran durumlarla karşı karşıya kalan bir kahramana odaklanır. İzleyiciler, gerilim aksiyon filmleri izle olay örgüsü geliştikçe artan bir beklenti ve belirsizlik duygusu yaşamayı bekleyebilirler. Bu filmler, izleyiciyi meşgul etmek ve koltuklarının kenarında tutmak için genellikle olay örgüsü, beklenmedik ifşaatlar ve yoğun aksiyon sekansları gibi çeşitli teknikler kullanır.  
hacklink al duşakabin fiyatları fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle erotik film izle duşakabin hack forum casibom giriş marsbahis marsbahisgirtr marsbahis casibom nulled scriptbomb bonanza oynasugar rush oynaaviator oynaaviator oynatombala oynaMaltepe EscortMedusabahis girişMedusabahis girişbetmaveravozolwww.etiltarimsal.com/etilalkolpornosikiş izleporno seyrethttp://www.nickscrawfishbartx.com/https://www.elektronikesigarabuhar.com/http://kingfeetspatx.com/ogunquitmuseum.comBedava Maç izleOnwin girişSahabet Girişbetmatik girişbahis sitelerienobahishttps://balmumuheykelmuzesi.net/hilarionbetcanlı casinodeneme bonusu veren sitelercasino sitelerimcswizzlespuff.comcasino sitelerislot sitelerideneme bonusu veren sitelercasino siteleritaraftarium24deneme bonusu https://dctourguideonline.com/deneme bonusu veren sitelerاباحي عربيسكسtaraftariumdeneme bonusu veren sitelerhttps://riverviewfamilychiro.com/tanıtım yazısı nedirDuşakabin Fiyatlarıduşakabin modelleriduşakabin tekerleğiduşakabin camıduşakabin temizliğicasino sitelerideneme bonusu veren siteleriqosiqosBritish ShorthairTaraftariumfilm izleDeneme bonusu veren sitelerbahis sitelericasibombetturkeyomeglebets10casibomcasibomonwindeneme bonusu veren sitelersahabet girişelektronik sigaraiqoscasibomvozolcasibomDeneme Bonusubetwoonpalacebetbetwoon girişroyalbetpashagamingpashagaming girişhızlı bahisradissonbetgrand pashabetroyalbet girişpalacebet girişiqos tereahttps://www.sushiexpresspr.com/bahiscompornoporno izletürk porno izlesweet bonanza oynapashagaming girişcratosroyalbetxhamstercasibomcasibomcasibomshowbetPusulabethttps://herbarxketo.com/starzbethttps://www.esigaraistanbul.com/vozoliqosDeneme Bonusu Veren Sitelercasibomb-ok zlibrary books free onlinecasibomhttps://www.kwhhi.com/casibom观看色情cratosroyalbet üyelikgrandpashabet casinograndpashabet üyelikpashabethttps://grandpashabetuyelik.com.trhttps://grandpashabet-giris.com.trpalacebet üyelikhttps://mcgeorgeparts.com/Matadorbet TwitterBetkombahiscomsuperbetinsahabetmobil sex pornotürk ifşa twitternesinecasinomatadorbet twittermariobetmariobet elektronik sigaraMatadorbetbeylikdüzü escortbetturkeyRüyabetbetkombetkombycasinotelefon sohbet hattıjojobetzbahisGüncel giriş adresxslottempobettipobetperabetvdcasino1xbettarafbetpokerklasmarsbahisbetboomaltcasinobetpaswinxbetklasbahiserotik film izleyaslilik.orgfilm izlegrandbettingartemisbeterotik sohbet hattıgay sohbetcinselsohbetomegle tvmeritkingizmir alsancak escortizmir olgun escortgalabethiltonbetparibahisbetsmovemavibetmeritkingvevobahisbetparkbetsmovebetsmovebetcupbetcupasyabahismavibetlunabettarafbettrbetSahabetyouwinsahabetizmir escortxslotonwinsahabetmatadorbettipobetonwin girişmatadorbet girişsahabet girişstarzbetbetpublicsüpertotobetfixbetxslotbetmatikbetkommariobettarafbetbahiscom1xbetgrandpashabetbetpersafirbetbahigomeritking twittergrandpashabetnakitbahisxslotbetmatikonwingrandpashabetbetist1xbetmeritroyalbettempobetbahsegelrestbetbahigobetgrambettiltgolegelfunbahisgorabethilbetmaltcasinoparmabetbetticketasyabahisnakitbahisbetwinnerbetgarantirbetmilanobetlordbahisaresbetbetkomtipobettipobetmostbetmarsbahissahabetmatadorbetbetinebetorpsingobahisfixbetpashagamingroyalbetholiganbetbaywinpokerklaswinxbetbetturkeyyouwinhepsibahisrexbetjetbahismobilbahissuperbetinbetexperbahiscasinotarafbetpusulabetmarkajbeverabetbahsinebet10betbetonbetbetpasmaksatbahisoleybetcepbahisikimislibetparkbetebetbetpublicvegabetbetwoonparibahissupertotobetkolaybetsuperbahispiabetceltabetromabetligobetvbetorisbetbetlikeistanbulbahisparobetshowbetmariobettarafbetmariobetmariobetsahabetmariobetultrabetmariobetcasinomaxicasinometropolkralbetparibahistrendbetcasibombetciosonbahisbetzulabetkanyonsekabetntvsporbetprizmabetbetvolebetcupsetrabetbetkolikturkbetprivebetpadisahbetsutbetpasacasinopasacasinobetsatjojobetdumanbetpinbahisnorabahismrbahisbullbahis girişcapitolbetartemisbetelexbetatlasbetgalabetmelbetmatbetstarzbetxslotbycasinobahisbeybetgrosscasinoburadaciacasinobetriyalcasinoburadaciacasinobetriyalpiabellacasinobahis1000fenomenbetvideobetneyinedinamobettambetpalmiabethuhubetbetwoonilbetroketbetradabet3xlwinbethandsmartbahis96trbetwildbetsalvadorkardonbetcasinomhubhovardaintobetretrobetnesinecasinocasinomilyonbahisalmercurecasinogamabetbetofficebahisnowbasaribet7slotsbizbetgenzobetfreybetSahabethonda key fob batteryimajbetbetebetvbetbetebetholiganbetonwinmarsbahismatbetsekabetonwinsahabetholiganbetnakitbahismeritkingbahsegelcratosslotkralbetdinamobetbetkanyonbets10betebetSekabetcasibomholiganbet22bets10bets10bets10Sahabetbets10bets10bets10bets10bets10xslotmeritkingDeneme bonusu veren sitelerCratosslot girişholiganbetSahabetCasinovale girişbetkomtümbetBetmatikjojobetholiganbetkarşıyaka travestibetkomsahabetholiganbet girişThesakultahcasibombetmatikonwingrandpashabetbetist1xbetmeritroyalbettempobetbahsegelrestbetbahigobetgrambettiltgolegolfunbahisgorabethilbetmaltcasinoparmabetbetticketasyabahisnakitbahisbetwinnerbetgarantirbetmilanobetlordbahisaresbetbetkomtipobettipobet365mostbetmarsbahissahabetmatadorbetbetinebetorspingobahisfixbetpashagamingroyalbetholiganbetbaywinpokerklaswinxbetbetturkeyyouwinhepsibahisrexbetjetbahismobilbahissuperbetinbetexperbahiscasinotarafbetpusulabetmarkajbetverabetbahsinebet10betbetonbetbetpassekabetmaksatbahisoleybetcepbahisikimislibetparkbetebetbetpublicvegabetbetwoonparibahissupertotobetkolaybetsuperbahispiabetceltabetromabetligobetvbetorisbetbetlikeistanbulbahisparobetshowbetultrabetmariobetcasinomaxicasinometropolkralbetparisbahistrendbetcasibombetciosonbahisbetzulabetkanyonsekabetntvsporbetprizmabetbetvolebetebetxslotxslotCasibomcasibomtambetpalmibethuhubetbetwonilbet3xlwinbethand96trbetwildbetsalvadorkordonbetcasinomhubhovardaintobetnesinecasinocasinomilyonbahisalmercurecasinogamabetbetofficebahisnowbasaribet7slotssekabetbizbetgenzobetfreybetbetcupbetkolikpadisahbetpasacasinobetsatjojobetdumanbetnorabahismrbahisbullbahiscapitolbetartemisbetelexbetgalabetmelbetmatbetbycasinobahisbeybetgrosscasinoburadaciacasinobetriyalbahis1000fenomenbetneyinedinamobetzbahisSahabetsekabetgrandpashabetExtrabet güncel girişCasino sitelerimarsbahismarsbahisFull HD Film İzlewinxbetsuperbetinjojobetpalacebetmarsbahisbetkommarsbahisbetkeybetkeydrbahisdrbahis girişmacbet girişmacbetbetzulabetzulacasinomilyonBlackjack SitelerisavoybettingjojobetSlotbareve gelenhttps://paralidiploma.com/matbetbetboo casino girişbetboopara kazandıran oyunlarsüperbahis plusmarsbahisbetebet , betebet twitter taş kaplamabetpasmariobetonwingrandpashabet1xbetmarsbahismatadorbetfixbetbetturkeybetpublicbycasinoonwinmatadorbetmariobetbetmatikonwingrandpashabet1xbettipobettipobetmarsbahissahabetmatadorbetfixbetbetturkeybetcuptarafbetstarzbetxslotbycasinotipobetonwinsahabetmatadorbetsupertotobetmariobetmariobetholiganbethivevape.comvozolmarsbahis girişimajbetrestbetjojobet yeni giriştümbetholiganbet yeni giriş adresiyouwinMariobetmariobetbetmatikmariobetfixbetsu kaçağımarsbahismatadorbetbetkomcasibom girişbets10escort izmirkalebetBetkomcasibomcasibompiabellacasinoBahiscommariobetSahabetbetebetmatadorbetFullFilmizle.TVholiganbetyouwinbets10extrabetonwinholiganbetjojobetcasibomcasino sitelerimostbetsuperbetspincoholiganbetBetkomCasino sitelerimobil ödeme bozdurmamobil bozumjojobetpinuparesbetpiabetbetebetmostbet girişcasibomholiganbetholiganbetBetkomjojobetmarsbahisjojobetbetmoonbetkomtarafbetbetkomSahabetMariobetTipobetMatadorbetBahiscom1xbetMarsbahisGrandpashabetOnwinbetmoonTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpasahabet girişOnwin girişTarafbet girişBetkom girişSahabet girişMariobet girişTipobet girişMatadorbet girişBahiscom giriş1xbet girişMarsbahis girişGrandpashabet girişOnwin girişbets10betkommariobetmatadorbetbahiscom1xbetmarsbahisgrandpashabetonwinbycasinomegabahistarafbetbetkomsahabetMariobetTipobetMatadorbetBahiscomBirxbetMarsbahisGrandpashabetOnwinTarafbetBetkomSahabetMariobetTipobetMatadorbetBahiscom1xbetMarsbahisGrandpashabetOnwinfixbetfixbetfixbetbycasinoMarsbahis GirişzbahisbetcioxslotExtrabetcasibomjojobetcasibomcasibommarsbahisPradabetgalabetTarafbetYenigün GazetesiMariobetTipobetTipobetOnwinOnwinSahabetFixbetFixbetcasibomsekabetBettiltmatadorbetbetkanyonikimislibycasinoorisbetdumanbetextrabetbetebetbetebetbetvolebetebethiltonbetextrabethiltonbetbetmoonTipobetextrabetbets10casibomcasibombets10Canlı Bahiskazandinsen.comOnwin girişGrandpashabet giriş1xbet girişmeritroyalbet girişbetkomJojobetbetciocasibomTempobet girişTempobet girişResbet girişBahigo girişBetgram güncel girişBettilt girişGolegol girişFunbahis girişMatadorbet girişHilbet girişMaltacasino girişParmabet girişBetticket girişAsyabahis girişBetwinner girişBetgaranti girişRbet girişMilanobet girişLordbahis girişvegabet girişbetwoon girişparibahis girişsüpertotobet girişbetpublic girişkolaybet girişsüperbahis girişpiabet giriştarafbet girişceltabet girişromabet girişligobet girişvbet girişorisbet girişbetlike girişistanbulbahis girişparobet girişshowbet girişultabet girişmariobet girişkralbet girişparisbahis giriştrendbet girişcasibom girişbetcio girişbetzula girişbetkanyon girişsonbahisbetistjojobetntvsporbet girişprizmabet girişbetcup girişturkbet girişprivebet girişpadişahbet girişşutbet girişpaşacasino girişbetsat girişdumanbet girişpinbahis girişelitbahisnorabahis girişmrbahis girişbullbahis girişcapitolbet girişartemisbet girişelexbet girişatlasbet girişgalabet girişmelbet girişmarsbahis girişcasibommatbet girişstarzbet girişsuperbetinelexbetmostbetpulibetmilanobetartemisbetTipobetcasibomgoldenbahisbetvolehitbetbetnanopusulabettümbetjojobetholiganbetbets10meritkingbetebetnakitbahisvbettrendbettimeisworth.comverabetmobilbahistümbetpusulabetsahabetonwinmatadorbetgrandpashabetcasiBOMMMjojoBETTTTbets10000mobilbahisssholiganBETTTTonWİNNNsahaBETTTmarsbahissssekaBETTTSekabetsonbahisbets10hepsibahissuperbahiscasibomrestbetbetwooncasibomcasibommilanobetbets10casibommobilbahisGrandpashabet limanbetbetebetcasibomholiganbetmatadorbetbahsegelbahiscomsekabetsekabetsekabetvbetmatadorbetbetnanotarafbetxslotxslotxslotxslotcasinometropolMislibetjojobet 1xbet giriş tipobet canlı casino deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler [archive_loop]