Korku Filmleri İzle ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Annabelle 2 İzle
Tüm Bilgiler
Annabelle 2 İzle Gerilim Filmleri İzle, Gizem Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
İlk filmdeki olayların öncesini anlatan "Annabelle 2 İzle", unutulmaz oyuncak bebeğin kökenlerini araştırıyor. Hikaye birkaç yıl önce geçiyor ve Samuel Mullins adlı bir oyuncak bebek yapımcısı ile eşi Esther'i konu alıyor. Yetimhane kapanınca evlerini bir grup öksüz kıza ve bir rahibeye açarlar. Başlangıçta kızlar teselliyi oyuncak bebekçinin evinde bulurlar ama mutlulukları kısa sürer. Kızlar, Samuel tarafından yaratılan bir oyuncak bebeğin içinde gizlenen kötü niyetli ruhu farkında olmadan uyandırırlar. Varlık güçlendikçe, bir zamanlar masum olan oyuncak bebek Annabelle 2 Türkçe dublaj izle , kötülük için bir kanal haline gelir. Kızlar, oyuncak bebek yapımcısı ve karısıyla birlikte kendilerini korkunç doğaüstü güçlerin hedefi olarak bulurlar ve bu da amansız karanlık varlığa karşı sinir bozucu bir savaşa yol açar. 
 • 2017
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.5
 • 695
 • 0
Annabelle 1 İzle
Tüm Bilgiler
Annabelle 1 İzle Gerilim Filmleri İzle, Gizem Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
1960'larda geçen "Annabelle 1 İzle", daha sonra Ed ve Lorraine Warren tarafından yürütülen paranormal araştırmaların bir parçası haline gelen ele geçirilmiş bebeğin tüyler ürpertici başlangıç ​​hikayesini anlatıyor. Film, ilk çocuklarını bekleyen genç bir çift olan Mia ve John'u konu alıyor. John, Mia'ya koleksiyonuna eklemesi için Annabelle adında güzel bir eski model oyuncak bebek hediye eder.Annabelle İzle Annabelle İzle - Ancak, evleri kötü niyetli bir varlık yaratan şeytani bir tarikatın üyeleri tarafından işgal edildiğinde hayatları korkunç bir hal alır. Bebek, Mia ve John'u korkutan bu şeytani varlık için bir kanal haline gelir. Çift, ünlü iblis bilimci Warren'lardan yardım isterken, artan paranormal olaylarla ve hayatlarını ve ruhlarını korumak için çaresiz bir savaşla karşı karşıya kalırlar.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.4
 • 709
 • 0
28 Hafta Sonra İzle
Tüm Bilgiler
28 Hafta Sonra İzle Bilim Kurgu Filmleri İzle, Dram Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"28 Hafta Sonra İzle", 2007 yapımı bir korku filmi ve "28 Gün Sonra"nın devamı niteliğindedir. Juan Carlos Fresnadillo'nun yönettiği film, "Öfke" virüsünün ilk patlak vermesinden altı ay sonra, kıyamet sonrası bir Londra'da geçiyor. Yeni bir dizi karakteri takip ediyor ve viral salgının sonrasını araştırıyor.Film, hayatta kalan bir grubun ücra bir kulübeye sığındığını gösteren bir önsözle başlar. Ancak kısa süre sonra enfekte kişiler tarafından saldırıya uğrarlar ve içlerinden biri olan Don, kendini kurtarmak için karısı Alice'i terk etmeye zorlar. Don, Alice'i geride bırakarak kaçmayı başarır.28 Hafta Sonra Türkçe Dublaj İzle28 Hafta Sonra Türkçe Dublaj İzle - İlk salgından 28 hafta sonra ABD Ordusu, NATO koalisyonu ile birlikte Londra'da Birinci Bölge olarak bilinen güvenli bir bölge oluşturdu. Enfekte nüfusun açlıktan öldüğüne inanılıyor. Ordu şehri yeniden doldurmaya başlar ve hayatta kalanların evlerine dönmelerine ve hayatlarını yeniden inşa etmeye başlamalarına izin verir.Geri dönen siviller arasında, önsözdeki olayların ardından yeniden bir araya gelen Don ve çocukları Tammy ve Andy de var. Don, yanlış bir şekilde Alice'in salgın sırasında öldüğünü iddia etti. Aile yeni hayatlarına alıştıkça virüsün tamamen ortadan kalkmadığı ortaya çıkar."Enfekte asemptomatik" olarak bilinen bir virüs taşıyıcısı, Birinci Bölge'ye sızar ve yeni bir salgını tetikler. Enfekte olanlar hızla çoğalıp hem askeri personele hem de sivillere saldırdıkça kaos başlar. Ordu, salgını kontrol altına almak ve hayatta kalanları tahliye etmek için mücadele ederken, durum vahim bir hal alıyor.Don, Tammy ve Andy kaos sırasında ayrılır. Umutsuzca birbirlerini bulmaya çalışırken, enfekte dolu sokaklarda gezinirler. Bu sırada askeri keskin nişancı Çavuş Doyle, sağlık görevlisi Scarlet ile birlikte bir çare bulmaya ve virüsün yayılmasını durdurmaya çalışır.Film, yoğun aksiyon sekansları ve hayatta kalma, ihanet ve fedakarlık temalarıyla tırmanıyor. Hayatta kalanlar üzücü kararlar alırken, virüs insan ırkının hayatta kalmasını tehdit ederek ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor."28 Hafta Sonra Full İzle", sonunu açıklamadan, ilk salgının sonuçlarını ve "Rage" virüsünün harap ettiği bir dünyada karakterlerin karşılaştığı ahlaki ikilemleri araştırıyor. Hikayeyi genişletirken ve kıyamet sonrası dünyanın yeni yönlerini keşfederken, selefinin gergin atmosferini ve hızlı tempolu aksiyonunu koruyor.
 • 2007
 • Spain,United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 921
 • 0
28 Gün Sonra İzle
Tüm Bilgiler
28 Gün Sonra İzle Bilim Kurgu Filmleri İzle, Dram Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"28 Gün Sonra İzle", Danny Boyle tarafından yönetilen 2002 yapımı bir kıyamet sonrası korku filmi. 28 Gün Sonra Türkçe dublaj izle film, Birleşik Krallık'ta geçiyor ve feci bir viral salgının ardından hayatta kalan bir grup kişiyi takip ediyor.Film, bir grup hayvan hakları aktivistinin, tesisin "Öfke" virüsü bulaşmış oldukça bulaşıcı ve saldırgan şempanzeler üzerinde deneyler yürüttüğünden habersiz bir araştırma laboratuvarına girmesiyle başlar. Aktivistlerden biri yanlışlıkla enfekte şempanzeyi serbest bırakır ve bu da virüsün ülke genelinde hızla yayılmasına yol açar.28 Gün Sonra Türkçe Dublaj İzleKahraman Jim, salgından 28 gün sonra komadan uyanır ve Londra'yı terk edilmiş ve harabe halinde bulur. Virüsün yıkıcı etkilerini açıklayan Selena ve Mark da dahil olmak üzere hayatta kalan birkaç kişiyle karşılaşır. Kontrol edilemeyen öfke ve şiddet tarafından yönlendirilen enfekte kişiler, sokaklarda dolaşarak karşılaştıkları herkese saldırır ve onları enfekte eder. 28 Hafta sonra filmini yine hdizlefilmleri.com sitemiz üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz.Jim, Selena ve Mark, hayatta kalan başka bir genç kız olan Hannah ile güçlerini birleştirir ve sığınak bulmak için yola çıkar. Yiyecek ve barınak ile güvenli bir yerleşke kurduklarını iddia eden bir grup askerden bir radyo yayını alırlar. Umutlu olan grup, konuma doğru yola çıkar.Askerlerin yerleşkesine vardıklarında, askerlerin iddia ettikleri kadar hayırsever olmadığını keşfederler. Kontrolü sağlamak için cinsel saldırı ve cinayet de dahil olmak üzere acımasız yöntemlere başvurdular. Jim ve Selena, Hannah ve Frank adında esir alınan bir askerle birlikte kaçmayı başarır.Grup, sonunda sığınacakları ücra bir kulübe bularak yolculuklarına devam eder. Geçici bir normallik duygusu oluştururlar, ancak enfekte kişiler yerlerini keşfettiklerinde güvenlikleri tehlikeye girer. Jim ve Selena, Hannah'yı enfekte olanlardan ve onların izini süren askerlerden korumak için savaşırken film doruk noktasına ulaşır.Sonunda, Jim ve Selena kendilerini tehditlere karşı başarılı bir şekilde savunurlar, ancak bunun bedeli büyük olur. Film, bir grup savaş uçağı tepeden geçerken bir umut ışığıyla sona eriyor ve bu da bir tür organize toplum kalmış olabileceğini düşündürüyor."28 Gün Sonra Full İzle", hızlı aksiyonu, yoğun atmosferi ve yıkıcı bir salgın karşısında insan doğasını keşfetmesiyle tanınır. Zombi ve kıyamet sonrası türlere önemli bir katkı olarak kabul edilir ve doğaüstü ölümsüzlerden ziyade enfeksiyona odaklanarak türe benzersiz bir bakış sunar.
 • 2002
 • United Kingdom
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 1.052
 • 0
13. Cuma 2009 İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma 2009 İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma 2009 İzle" adlı 2009 filmi, Marcus Nispel tarafından yönetilen "13. Cuma" serisinin yeniden uyarlamasıdır. Yeni bir hikaye yaratmak için orijinal film serisinden öğeleri birleştirir.Arsa, Crystal Lake'te bir hafta sonu geçirmeye karar veren bir grup genç yetişkini takip ediyor. Film, orijinal filmdeki olayları kısaca yeniden anlatan ve Jason Voorhees'in arka planını oluşturan bir girişle başlıyor. Daha sonra, bir grup arkadaşın gizli bir marihuana mahsulü aramak için Crystal Lake yakınlarındaki bir kulübeye geldiği günümüze geçer.Onlardan habersiz, deforme olmuş ve maskeli katil Jason Voorhees, Crystal Lake'i çevreleyen ormanda yaşamaktadır. Arkadaş grubu bölgeyi keşfederken yanlışlıkla Jason'ın bölgesine rastlar ve onu rahatsız ederler. Jason, özel palasını ve diğer ölümcül silahlarını kullanarak onları birer birer avlamaya başlar.Grup arasında kayıp kız kardeşi Whitney'i arayan Clay Miller da var. Jenna adında yerel bir kızla yolları kesişir ve birlikte hayatta kalmaya ve Whitney'i kurtarmaya kararlı ana kahramanlar olurlar.Ölü sayısı arttıkça ve hayatta kalanlar Jason'ı alt etmeye çalışırken, onun arka planı ve Crystal Lake'in çarpık tarihi hakkında daha fazla şey ortaya çıkarırlar. Jason'ın trajik çocukluğunu ve rezil hokey maskesiyle olan bağlantısını öğrenirler. Film ayrıca Voorhees ailesinin mitolojisini ve Jason'ın şiddet eğilimlerinin ardındaki nedenleri de araştırıyor.Clay ve Jenna, heyecan verici bir final karşılaşmasında terk edilmiş bir kamp alanında Jason'la yüzleşir. Bir an için üstünlük sağlamayı başarırlar, ancak sonunda durdurulamaz gibi görünen katil tarafından alt edilirler. Ancak beklenmedik bir intikam anında Whitney, Jason'ın dikkatini Clay'in ölümcül bir darbe indirmesine ve görünüşe göre tehdidi sona erdirmesine yetecek kadar oyalar.Film, Jason'ın hala hayatta olabileceğini ve şiddet döngüsünün gelecekte devam edebileceğini ima ederek bir belirsizlik duygusuyla sona eriyor ve potansiyel devam filmlerine yer bırakıyor.2009 "Friday the 13th" yeniden başlatması, orijinal serinin slasher öğelerini ve ikonik görüntülerini korurken, serideki birden fazla filmden öğeleri tutarlı bir anlatıya dahil ederek hikayeye yeni bir bakış açısı getiriyor.
 • 2009
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.742
 • 621
 • 0
13. Cuma 4. Bölüm İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma 4. Bölüm İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma 4. Bölüm İzle", 1984 yapımı bir slasher filmi ve "13. Cuma" serisinin dördüncü taksitidir. Adına rağmen serinin son filmi değildi. Film, "13. Cuma 3. Bölüm"deki olayların sonrasını konu alıyor ve Jason Voorhees ile onun kanlı saldırısının öyküsünü sürdürüyor.13. Cuma 4. Bölüm Türkçe dublaj izle, bir önceki filmdeki olaylardan hemen sonra başlıyor. Öldüğü tahmin edilen Jason morga kaldırılır ama mucizevi bir şekilde hayata döner ve kaçar. Öldürme çılgınlığına devam etmek için Crystal Lake'e geri döner.13. Cuma Son Bölüm İzle13. Cuma Son Bölüm İzle - Hikaye, bir hafta sonu kaçamağı için Crystal Lake yakınlarında bir ev kiralayan bir grup arkadaşın etrafında dönüyor. Bir anne ve iki çocuğu Tommy ve Trish'ten oluşan komşu Jarvis ailesi de yakınlarda yaşıyor. Arkadaş grubu yerleşip eğlence dolu bir hafta sonu için hazırlanırken, Jason amansız yeni kurbanlar arayışına başlar.Film, öncekilere kıyasla daha yüksek bir ceset sayısı ve hatta daha fazla grafik ve yaratıcı öldürme sergiliyor. Jason, kurbanlarını ürkütücü şekillerde öldürmek için ticari marka palası da dahil olmak üzere çeşitli silahlar kullanır. Hayatta kalanlar tehlikenin farkına vardıkça ve durdurulamaz gibi görünen katile karşı savaşmaya çalıştıkça gerilim artıyor.Genç bir korku meraklısı olan Tommy Jarvis, hikayede kilit bir figür haline gelir. Jason'ı yenmek için bir plan geliştirir ve korku filmleri konusundaki bilgisini kullanarak onu alt etmeye çalışır. Tommy'nin becerikliliği ve kararlılığı olay örgüsüne yeni bir dinamik katıyor.Son karşılaşmada Tommy, Jason'ı geçici olarak etkisiz hale getirmeyi başarır ve hayatta kalanlara karşılık verme şansı verir. Dramatik bir zirveyle sonuçlanan üzücü bir savaş başlar. Sonunda, Tommy üstünlüğü ele geçirir ve Jason'a ölümcül bir darbe indirerek görünüşe göre onun terör saltanatını sona erdirir.Ancak film bir sürprizle biter. Bir anlık gerilimde, olaylardan travma geçiren Tommy, Jason'ın palasını alır ve cansız gibi görünen vücuduna şiddetle saldırır. Film, şiddet döngüsünün gerçekten sona ermemiş olabileceğini öne süren, Tommy'nin ürkütücü bir çekimiyle sona eriyor."Friday the 13th: The Final Chapter" başlığına rağmen, seri ikonik katil Jason Voorhees'in kalıcı popülaritesini keşfetmeye devam ederken, birkaç devam filmi daha izledi.
 • 1984
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.106
 • 379
 • 0
13. Cuma 3. Bölüm İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma 3. Bölüm İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma 3. Bölüm İzle", 1982 yapımı bir slasher filmi ve "Friday the 13th" serisinin üçüncü taksitidir. Ölümcül saldırısına devam eden Jason Voorhees'in hikayesine devam ediyor.13. Cuma 3. Bölüm Türkçe dublaj izle, ikinci filmdeki olayların hemen ardından başlıyor. Packanack Lodge'daki olaylardan sağ kurtulan Jason, yeni giysiler ve serinin geri kalanı için ikonik görünümü haline gelen özel bir hokey maskesi almak için yakındaki bir mağazaya gider. Daha sonra Crystal Lake'e gider ve öldürme çılgınlığına devam eder.Hikaye, bir hafta sonu kaçamağı için Crystal Lake yakınlarında bir kulübe kiralayan yeni bir grup genç arkadaşın etrafında dönüyor. Tatillerinin tadını çıkarırken, pusuda bekleyen tehlikenin farkında olmayan Jason, palasını ve diğer acımasız yöntemleri kullanarak onları sistematik olarak hedef alıp öldürmeye başlar. Acımasız takibi ve korkunç cinayetleri, bir gerilim ve terör atmosferi yaratır.Karakterlerden biri olan Chris, Jason'la travmatik bir geçmiş karşılaşma yaşar ve bu, onun öfkesinin ana hedefi haline geldiğinde yeniden su yüzüne çıkar. Ceset sayısı arttıkça, hayatta kalanlar amansız katile karşı savaşmak için bir araya gelir. Onu alt etmeye ve kendilerini savunmanın yollarını bulmaya çalışırlar, ancak Jason zorlu ve görünüşte yok edilemez bir güç olduğunu kanıtlar.Zirveye ulaşan bir son hesaplaşmada Chris, Jason'la karşı karşıya gelir ve onu geçici olarak etkisiz hale getirmeyi başarır. Ancak, sonunda onu yenmiş gibi göründüğü anda, beklenmedik bir değişiklik olur. Film, Jason'ın hala hayatta ve terör saltanatını sürdürmeye hazır olabileceğini öne süren bir korkuyla sona erer."Friday the 13th Part 3", seride Jason'ın o zamandan beri serinin ikonik bir sembolü haline gelen ikonik hokey maskesini taktığı ilk film olmasıyla dikkat çekiyor. Gerilim dolu sekanslar, kanlı ölümler ve özünde amansız bir katil ile önceki filmlerde kurulan slasher formülünü takip ediyor.
 • 1982
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.873
 • 446
 • 0
13. Cuma 2. Bölüm İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma 2. Bölüm İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma 2. Bölüm İzle", 1981 yapımı bir slasher filmi ve orijinal "Friday the 13th" filminin devamı niteliğindedir. Bu taksitte ana düşman olarak ortaya çıkan Jason Voorhees'in hikayesine devam ediyor.Film, ilk filmdeki olaylardan beş yıl sonra geçiyor. Çocukluğunu boğularak ve annesinin ölümüne tanık olarak atlatan Jason artık bir yetişkin ve Crystal Lake Kampı yakınlarındaki ormanda yaşıyor. Hikaye, aynı gölde bulunan Packanack Lodge adlı yakınlardaki bir kamp alanına gelen yeni bir grup genç danışmana odaklanıyor.Danışmanlar yaz etkinliklerine yerleşip hazırlanırken bir dizi cinayet işlenmeye başlar. Annesinin ölümünün intikamını almak isteyen ve kanlı çılgınlığına devam eden tek sorumlunun Jason olduğu anlaşılır. Daha sonraki filmlerde görülen ikonik hokey maskesi yerine kafasına çuval bezi takıyor.Film, danışmanların çeşitli ürkütücü şekillerde tek tek takip edilip öldürüldüğü tipik slasher formülünü takip ediyor. Hayatta kalanlar katilin kimliğini ortaya çıkarmaya ve hayatları için savaşmaya çalışırken gerilim ve gerilim dolu anlar yaşanıyor. Nihayetinde, kalan son danışman Ginny ve Jason arasında yaşadığı yıkık dökük kulübede son bir hesaplaşma gerçekleşir.Ginny, annesinin kimliğine bürünerek geçici olarak Jason'ı alt etmeyi başarır, ancak Jason hızla iyileşir ve ona saldırır. Ancak, tüm umutlar kaybolmuş gibi göründüğü anda, öldüğü varsayılan başka bir danışman olan Paul yeniden ortaya çıkar ve Jason'a bir pala ile vurur. Ginny'nin hastaneye kaldırılmasıyla film belirsiz bir şekilde sona erer ve Jason'ın kaderi belirsiz kalır."Friday the 13th Part 2", Jason Voorhees'in serinin sonraki filmlerinde ikonik ve durdurulamaz bir katil olmasına zemin hazırlıyor.
 • 1981
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.153
 • 581
 • 0
13. Cuma İzle
Tüm Bilgiler
13. Cuma İzle Gerilim Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"13. Cuma İzle", 1980 ve 2009 yılları arasında vizyona giren birçok filmi içeren popüler bir korku filmi serisidir. Seri, çocukluğunda boğularak ölmesinin intikamını almak için Camp Crystal Lake'e musallat olan maskeli bir seri katil olan kurgusal karakter Jason Voorhees'in etrafında döner.1980'de vizyona giren orijinal "Friday the 13th" filmi, Camp Crystal Lake'i yeniden açılmaya hazırlamak için gelen bir grup genç danışmanın etrafında dönüyor. Kamp, bir dizi gizemli cinayet nedeniyle yıllardır kapalıydı. Danışmanlar kamp alanlarında çalışırken, bilinmeyen bir saldırgan tarafından yavaş yavaş teker teker seçilirler. Daha sonra Jason'ın annesi olduğu ortaya çıkan katil, Bayan Voorhees, oğlunun yıllar önce kampta kazara boğulmasının intikamını almak istiyor. Hayatta kalan son kişi Alice, Bayan Voorhees'i yenip kaçmayı başarır.13. Cuma Filmi İzle13. Cuma filmi izle, sonraki filmlerde, Jason Voorhees'in kendisi ana düşman olur. Hokey maskesi takan ve pala kullanan hantal, deforme olmuş bir figür olarak tasvir edilmiştir. Dizi ilerledikçe Jason, korku türünde franchise ile eşanlamlı ikonik bir figür haline gelir.Devam filmleri tipik olarak benzer bir formülü takip eder, genç insan grupları kendilerini Crystal Lake yakınlarındaki çeşitli yerlerde veya diğer benzer ortamlarda bulur. Durdurulamaz görünen ve görünüşe göre herhangi bir yenilgiden kendini diriltebilen Jason tarafından yakalanır ve öldürülürler. Filmler genellikle gerilim, grafik şiddet ve ara sıra kara mizah unsurları içerir.Franchise, ikonik katil Jason Voorhees'in temel unsurlarını korurken, her biri formülde kendi varyasyonlarını sunan çok sayıda devam filmi, geçiş ve yeniden başlatma üretti.
 • 1980
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.388
 • 400
 • 0
Derin Karanlık İzle
Tüm Bilgiler
Derin Karanlık İzle Bilim Kurgu Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
"Derin Karanlık İzle", David Twohy tarafından yönetilen 2000 yapımı bir bilim kurgu gerilim filmidir. Derin Karanlık Türkçe dublaj izle, ölümcül yaratıkların yaşadığı tehlikeli bir gezegende hayatta kalmak zorunda olan bir grup yolcuyu konu alıyor. İşte "Pitch Black" filminin konusu:Aralarında Johns (Cole Hauser'in canlandırdığı) ve hükümlü Richard B. Riddick'in (Vin Diesel'in canlandırdığı) da bulunduğu bir grup yolcuyu taşıyan bir uzay gemisi, ıssız bir gezegene zorunlu iniş yapar. Gezegen, tamamen karanlık bir döneme girdiği her 22 yılda bir hariç, sürekli olarak güneş ışığı altında yıkanır.Hayatta kalanlar durumu değerlendirdikçe, karanlığın yalnızca ışığın yokluğunda hareket edebilen bir yırtıcı yaratık türünü uyandırdığını keşfederler. "Bioraptors" olarak bilinen bu yaratıklar, olağanüstü duyularını kullanarak avlanıp öldürdükleri için hayatta kalanlar için önemli bir tehdit oluşturuyor.Pitch Black İzlePitch Black İzle - Pilot Carolyn Fry (Radha Mitchell tarafından canlandırılıyor) liderliğindeki hayatta kalanlar, hayatta kalmak için tek şanslarının karanlık çökmeden önce gezegenden kaçmanın bir yolunu bulmak olduğunu fark ederler. Ancak, çeşitli zorluklarla ve çatışmalarla karşılaştıkça grup arasındaki gerilim yükselir.Karanlıkta görmesine izin veren cerrahi olarak geliştirilmiş gözlere sahip tehlikeli ve esrarengiz bir mahkum olan Riddick, hem potansiyel bir müttefik hem de bir şüphe kaynağı haline gelir. Grup, Riddick'in hayatta kalma becerilerine mi güveneceğine yoksa ona potansiyel bir tehdit olarak mı davranacağına karar vermelidir.Gezegen karanlığa gömülürken hayatta kalanlar, amansız Bioraptor'ları savuşturmak için zekalarına, becerilerine ve Riddick'in benzersiz yeteneklerine güvenmek zorunda kalıyor. Farklılıklarının üstesinden gelmek ve gezegenden canlı çıkmanın bir yolunu bulmak için birlikte çalışmalıdırlar."Pitch Black Türkçe Altyazılı İzle", bilim kurgu, korku ve hayatta kalma gerilimi unsurlarını birleştirerek gergin ve merak uyandıran bir atmosfer yaratıyor. Film, güven, hayatta kalma içgüdüleri ve insan doğasında bulunan karanlık temalarını araştırıyor. Daha sonra "Chronicles of Riddick" serisinin ana figürü olacak olan Riddick karakterini tanıtıyor.
 • 2000
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 878
 • 0
Rose: A Love Story İzle
Tüm Bilgiler
Rose: A Love Story İzle Dram Filmleri İzle, Korku Filmleri İzle 
Türkçe Altyazı
"Rose İzle" (Rose: A Love Story İzle), 2020 yapımı bir İngiliz korku-drama filmidir. Film, Jennifer Sheridan tarafından yönetilmiş ve Matt Stokoe ile Sophie Rundle'ın başrollerini paylaştığı bir hikayeyi anlatır.Film, Sam (Matt Stokoe) ve Rose (Sophie Rundle) adında bir çiftin hikayesini takip eder. Sam ve Rose, insanlardan izole bir ormanda, yalnız başlarına yaşayan bir çifttir. Rose, gizemli bir hastalığa sahiptir ve bu nedenle dış dünyayla olan temasını sınırlamak zorundadır. Çift, bu zorlu yaşam koşullarında birbirlerine tutunarak hayatta kalmaya çalışır.Ancak, ormanda yaşayan bir yaratık tarafından saldırıya uğradıklarında, dengeleri değişir. İnsan etiyle beslenen bir varlık olan yaratık, çiftin hayatta kalma mücadelesini daha da zorlaştırır. Sam, Rose'u korumak için elinden geleni yaparken, Rose'un hastalığı ve iç dünyasındaki sırlar da açığa çıkar.Film, izolasyon, aşk, hastalık ve karanlık bir dünyada hayatta kalma temasını işler. Sam ve Rose'un ilişkisi, korku ve gerilim unsurlarıyla birleşerek derinleşir. "Rose", karanlık atmosferi, sürprizlerle dolu hikayesi ve karakterlerin iç dünyalarını keşfetmesiyle dikkat çeken bir korku-drama filmidir.
 • 2020
 • İngiltere
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 581
 • 0
Spiral Testere Devam Ediyor İzle
Tüm Bilgiler
Spiral Testere Devam Ediyor İzle Dram Filmleri İzle, Gerilim Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
Spiral Testere Devam Ediyor izle (Spiral: From the Book of Saw İzle), 2021 yapımı bir Amerikan korku filmidir. Film, "Testere" film serisinin devamı niteliğinde ve aynı evrende geçmektedir.Film, ünlü bir polis memuru olan Zeke Banks'in (Chris Rock) şehirdeki bir dizi dehşet verici cinayeti araştırmasını konu almaktadır. Cinayetler, şehirdeki polislerin işlerini yaptığı şekilde adaleti sağlamayı reddedenlerin hedef alındığı bir intikam oyunudur.Banks ve yeni ortağı (Max Minghella), tüm ipuçlarını bir araya getirerek, kimliği belirsiz katilin kimliğini ortaya çıkarmaya çalışırlar. Ancak katil, Banks'i geçmişiyle yüzleşmeye zorlayacak bir plan yapar ve Banks, kendi hayatını ve sevdiklerinin hayatını korumak için acımasız bir mücadeleye girişir.Film, korku, gerilim ve polisiye unsurları içeren bir hikaye anlatır. Cinayetlerin arkasındaki şaşırtıcı gerçeği keşfetmek için mücadele eden Banks'in hikayesini anlatır ve Testere film serisinin hayranlarının beklediği çarpıcı bir sonla sonuçlanır.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.2
 • 347
 • 0
Bizi Kötüden Koru İzle
Tüm Bilgiler
Bizi Kötüden Koru İzle Dram Filmleri İzle, Fantastik Filmler İzle 
Türkçe Dublaj
Bizi Kötüden Koru İzle - "Deliver Us from Evil İzle", 2014 yapımı bir Amerikan korku gerilim filmidir. Film, Ralph Sarchie adlı bir NYPD polisinin gerçek yaşam öyküsünden esinlenerek yapılmıştır.Sarchie (Eric Bana), New York'ta görev yapan bir polistir ve işinde oldukça başarılıdır. Bir dizi tuhaf ve doğaüstü olaylardan sonra, Sarchie ve ortağı (Joel McHale) bir seri katilin peşine düşerler. Araştırmaları sırasında, bir dizi esrarengiz olayın arkasındaki doğaüstü güçlerin varlığını keşfederler.Sarchie, bir papaz olan Mendoza (Édgar Ramírez) ile tanışır ve Mendoza, işledikleri cinayetlerin arkasında şeytanlar ve şeytani güçlerin olduğuna inandığını söyler. Mendoza, Sarchie'ye ve ortağına, şeytani bir varlık olan Pazuzu'ya karşı savaşmak için yardım eder.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 561
 • 0
Elm Sokağında Kabusu İzle
Tüm Bilgiler
Elm Sokağında Kabusu İzle Dram Filmleri İzle, Gizem Filmleri İzle 
Multi Dil
Elm Sokağında Kabusu izle 2010 (A Nightmare on Elm Street İzle), 2010 yılında yapılmış bir korku filmidir ve orijinal "Elm Sokağında Kabus" filminin bir yeniden yapımıdır. Film, Samuel Bayer tarafından yönetilmiştir.Filmin konusu, genç bir kadın olan Nancy ve arkadaşlarının, Freddy Krueger adlı bir seri katilin rüyalarında ortaya çıkan korkunç varlığından kaçmaları ve onu durdurma çabalarını anlatmaktadır. Freddy Krueger, öldürüldükten sonra ölüler dünyasında yeniden ortaya çıkmış ve gençleri rüyalarında avlamaya başlamıştır. Nancy ve arkadaşları, Krueger'ın geçmişteki sırlarını çözerek onu durdurmanın yollarını aramaktadırlar.Filmin konusu orijinal filmin konusuna oldukça benzer olsa da, bazı farklılıklar da içermektedir. Yeniden yapım, modern teknolojilerin kullanımı ve daha karanlık bir atmosfer ile orijinal filmi yeniden yorumlamaya çalışmıştır.
 • 2010
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.2
 • 497
 • 0
Korku filmleri izle, korku gerilim filmleri izle ve dehşet duygularını uyandırmak için tasarlanmış filmleri izlemek demektir. Korku filmleri, çeşitli ürkütücü unsurlar aracılığıyla seyircide bir tedirginlik, gerilim ve beklenti duygusu yaratmalarıyla tanınırlar. İzleyiciler bir korku filmi izle, endişe ve heyecan gibi çeşitli duygular yaşamayı bekleyebilirler. Bu filmler genellikle güçlü bir duygusal tepki uyandırmak için doğaüstü varlıklar, canavarlar, psikolojik gerilim, vahşet, atlama korkuları veya rahatsız edici atmosferler gibi unsurları birleştirir.  
hacklink al hd film izle duşakabin fiyatları fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle erotik film izle erotik film izle deneme bonusu duşakabin duşakabin temizliği hack forum perabet türk ifşa alemi marsbahis betkom nulled scriptkalkan escortfethiye escortgöcek escortçalış escortbomb bonanza oynasugar rush oynaaviator oynaaviator oynatombala oynaMaltepe EscortvozolSıva üstü led spot hepsiduman.combuharlisigara.com/pornosikiş izleporno seyrethttp://www.nickscrawfishbartx.com/https://www.elektronikesigarabuhar.com/adult sexhttp://kingfeetspatx.com/ogunquitmuseum.comBedava Maç izleOnwin girişSahabet Girişelf barbahis sitelerienobahishilarionbetcanlı casinodeneme bonusu veren sitelercasino sitelerimarkajbetelf bargolegolcepbahisverabetbahigobahsineaşk duasıbet10bethepsibahisbetgramfunbahisgorabetmarsbahishilbetjetbahismaltcasinoparmabettipobet365mariobetwww.buharsaat.com/iqos sigaracasino sitelerideneme bonusu veren sitelercasino sitelerihttps://twitter.com/Ultrabet__Matadorbetwww.enuyguna.net/taraftarium24deneme bonusu veren sitelerCasibomاباحي عربيسكسbahiscasinosonbahistarafbetpusulabetcasibombetzulabetmaveramatadorbetbetciocasinobonanza giriştaraftariumdeneme bonusu veren sitelermariobetmakale nasıl yazılıryapay zeka çizimyapay zeka coinleriyabanci dizi izleyapay zekaya soru soryapay zeka mühendisliği sıralamabetturkey girişhttps://riverviewfamilychiro.com/yapay zeka filmtanıtım yazısı nedircasino bahiscv hazırlama pdfDuşakabin Fiyatlarıduşakabin modelleriduşakabin tekerleğiduşakabin camıduşakabin temizliğielexbetUltrabet giriş adresiholiganbetpadişahbetprivebetturkbetbetkoliksetrabetbetcupbetvoleprizmabetntvsporbetsekabetBaca Komik One Piececasino siteleriOnwinmatadorbetdeneme bonusu veren sitelermatadorbetiqosiqosSüpertotobet twitterEvden eve nakliyatonwinmariobet1xbetonwin girişholiganbetholiganbetErbaa EscortholiganbetTaraftariumfilm izleDeneme bonusu veren sitelerbahis sitelerideneme bonusu veren sitelerdeneme bonusu veren sitelertipobetbets10onwinbetturkeyholiganbetholiganbetholiganbet girişomegleextrabetbets10Betoffice güncel adresbets10marsbahiscanlı maç izlejojobetbets10matadorbetextrabetcasibomhttps://trafikkazasitazminatavukati.com.tr/casibomgrandpashabetdeneme bonusucasibomcasibom girişbest10meritkingmarsbahissekabetcasibomextrabetonwintarafbetbetkomsahabetmariobetmatadorbetbahiscom1xbetmarsbahisgrandpashabetbetturkeytipobethttps://sekillinickyazma.com.tr/onwintarafbetsahabetmariobetmatadorbetbahiscom1xbetmarsbahismarsbahismarsbahisgrandpashabetbetturkeyqueenbetholiganbetcratosroyalbetqueenbetholiganbetholiganbetholiganbetholiganbettuğla kaplamaüniversiteli ifşasohbetholiganbetonwinholiganbet girişholiganbet girişholiganbet girişdeneme bonusu veren sitelerextrabetbacklink satın alsahabet girişelektronik sigaraiqosonwinsahabetmariobetmatadorbetgrandpashabetsahabetpiabellacasinograndpashabetcasibomholiganbetcasibomvozolimajbetdeneme bonusu veren sitelerdeneme bonusu veren sitelermarsbahismarsbahiscasinomaximarsbahisbetvoleDeneme Bonusubetwoonpalacebetbetwoon girişroyalbetpashagamingpashagaming girişhızlı bahisradissonbetgrand pashabetroyalbet girişpalacebet girişiqos tereagüncel girişimajbetholiganbet güncel girişbahisbeybetgrosscasinoburadaxslotciacasinoturkbetbetsatbetriyalpadişahbetpiabellacasinobahis1000fenomenbetvidobetneyinedinamobettambetexxenbetpalmibethuhubetbetwonilbetgrandpashabetgrandpashabet twitterhttps://www.sushiexpresspr.com/bettiltbetexpersahabetsahabet girişjetbahissetrabetnakitbahiscasinoburadaxslotciacasinobetexperroketbetradabet3xlwinbethandsmartbahis96trbetsalvadorkordonbetcasinomhubhovardaintobetretrobetsonbahisnesinecasinocasinomilyonbetriyaltarafbetbetkomsahabetmariobettipobetmatadorbetbahiscom1xbetmarsbahisgrandpashabetonwingrandpashabettempobetgorabetparmabetasyabahisbetwinnerbetturkeyyouwintarafbetverabetbetpublicshowbetcasino metropolprivebetpaşacasinonorabahismelbetBetturkeyextrabet girişonwintarafbetbetkomsahabetmariobettipobetbetturkeybahiscommarsbahisbahisalroyalbetmercurecasinogamabetbetofficebahisnowbasaribetcasibom7slotsbizbet1wingenzobetfreybetmeritroyalbetbetgrambettiltgolegolfunbahisgorabethillbetmaltcasinoparmabetbetticketasyabahisnakitbahisbetwinnerbetwinnerbetgarantirbetmilanobetaresbetbetorspingobahisfixbetcratosroyalbetpashagamingroyalbetholiganbetpokerklaswinxbetsuperbetinbetexpermarsbahisbetperholiganbet girişholiganbet girişextrabet girişbahigopokerbetabetpubliccasibomcasibommobilbahisnoktabetcasibompuffbetparkonwinrent a yachtpalacebetmatbetmaltcasinosekabetpolobetpadişahbetfavoribahisaresbetpusulabetxslotpornoporno izletürk porno izlesweet bonanza oynapashagaming girişcratosroyalbetxhamstercasibom instagrammarkajbetparibahisbetineceltabetmatadorbetgrandpashabetgobahisparmabetbetkanyonbetkanyononwinsahabetbaywinrokubetmarsbahisextrabetikimislicratosslotwinxbetbahisalgorabetelexbetfunbahisartemisbetbetmatikbetmatikimajbetmariobetsekabetbahsegelgalabetonwinbetturkeybetlikejojobetredwinstarzbetfilm izlejojobetnakitbahisonwinbetistbettiltbetticketnakitbahisbetkomtipobetmostbetmarsbahissahabetmatadorbetbetinebetorspinmatadorbetpashagamingroyalbetholiganbetbaywinwinxbetmatadorbetbetturkeyrexbetjetbahismobilbahissuperbetinbetexpertarafbetbahsineoleybetbetparkbetebetvegabetbetpublicsüperbahistarafbetceltabetromabetorisbetbetlikeshowbetmariobetCasino MetropolcasibombetciosekabetntvsporbetsetrabetpadişahbetpaşacasinodumanbetnorabahismrbahisbullbahismelbetstarzbetdumanbetcasibomPusulabettipobetholiganbethttps://herbarxketo.com/starzbetbettiltbetsatparmabetceltabetcasibomcasibommarsbahis güncel adres 1xbet giriş tipobet canlı casino deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler [archive_loop]